Acer AC Adapter (19V - 2.37A - 45W) [3,0mm x 1,1 mm]
€ 36,95
| Productgroep | Laptops |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Toebehoren |
| Merk | Acer |
| Categorie | Laders |
| Subcategorie | Universeel laptop |
| VPN | KP.0450H.001 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 45 W |
| Spanning | 19 V |




