Acer Pro A517-58GM-56RD (17,3 IPS-i5-1335U-16GB-512GB-2050)
€ 1.049,00
| Productgroep | Laptops |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Laptop |
| EAN | 4711474073525 |
| Merk | Acer |
| Categorie | >= 17 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | NX.KJLEH.00G |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 43,9 cm (17.3") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-1335U |
| Frequentie van processor | 1,3 GHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Gewicht | 2,4 kg |




