Acer SFG14-01-X92B (14,5" WQXGA IPS-X1P-42-100-16GB-1TB)
Op voorraad
VPN:
NX.KYXEH.00C
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 3 stuks bij leveranciers
€ 1.199,00
| Productgroep | Laptops |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Laptop |
| EAN | 4711474152978 |
| Merk | Acer |
| Categorie | < 15 inch |
| VPN | NX.KYXEH.00C |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 36,8 cm (14.5") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processormodel | X1P-42-100 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Snapdragon X Plus Adreno |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 75 Wh |
| Gewicht | 1,36 kg |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |




