AOC Q27B3CF2 (27" QHD-IPS-1ms-USB-C 65W/HDMI-100Hz-Spk)
Op voorraad
VPN:
Q27B3CF2
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 33 stuks bij leveranciers
€ 190,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 4038986181464 |
| Merk | AOC |
| Categorie | 25 tot 28 inch |
| VPN | Q27B3CF2 |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| HD type | Quad HD |
| Soort paneel | IPS |
| Responstijd | 4 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 34 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |




