Apple iMac 2021 (24" 4.5K-M1 8C -8GB-512GB SSD) Pink
€ 1.361,00
| Productgroep | PC's |
|---|---|
| Hoofdcategorie | All-In-One PC's |
| EAN | 0194252126370 |
| Merk | Apple |
| Categorie | Met Apple macOS |
| VPN | MGPN3FN/A |
| Kleur van het product | Roze |
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
| Resolutie | 4480 x 2520 Pixels |
| HD type | 4.5K Ultra HD |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processormodel | M1 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Big Sur |




