Apple iMac (24 4,5K-M4-16GB-256GB-Apple-Sequoia) groen
€ 1.519,00
| Productgroep | PC's |
|---|---|
| Hoofdcategorie | All-In-One PC's |
| EAN | 0195949592324 |
| Merk | Apple |
| Categorie | Met Apple macOS |
| VPN | MWUE3FN/A |
| Kleur van het product | Groen |
| Beeldschermdiagonaal | 59,7 cm (23.5") |
| Resolutie | 4480 x 2520 Pixels |
| HD type | 4.5K Ultra HD |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processormodel | M4 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Sequoia |




