Apple iPad Air 2024 11" 5G 128GB Grijs
€ 889,00
| Productgroep | Tablets |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Tablets |
| EAN | 0195949204098 |
| Merk | Apple |
| Categorie | Apple tablets |
| VPN | MUXD3NF/A |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Beeldschermdiagonaal | 27,9 cm (11") |
| Resolutie | 2360 x 1640 Pixels |
| Soort paneel | IPS |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processormodel | M2 |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagmedia | Flash |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Locatie positie | Ja |
| Platform | iPadOS |
| Inclusief besturingssysteem | iPadOS 17 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Intern geheugen | 8 GB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |




