Lenovo idea Tab Pro Wifi 256GB Grijs + Pen
Op voorraad
VPN:
ZAE40020SE
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 201 stuks bij leveranciers
€ 399,90
| Productgroep | Tablets |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Tablets |
| EAN | 0198153749089 |
| Merk | Lenovo |
| Categorie | Android tablets |
| VPN | ZAE40020SE |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Beeldschermdiagonaal | 32,3 cm (12.7") |
| Resolutie | 2944 x 1840 Pixels |
| Soort paneel | LTPS |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Processormodel | Dimensity 8300 |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Opslagmedia | UFS |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Locatie positie | Ja |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10200 mAh |
| Intern geheugen | 8 GB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Battery endurance per cycle | 6763 min |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Repairability class | A |




