Gainward GeForce RTX 5060 Ti Python III 8GB
Op voorraad
VPN:
NE7506T019P1-GB2062T
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 236 stuks bij leveranciers
€ 457,00
| Productgroep | Onderdelen |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Grafische Kaarten |
| EAN | 4710562245240 |
| Merk | Gainward |
| Categorie | NVIDIA GeForce |
| VPN | NE7506T019P1-GB2062T |
| Type koeling | Actief |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Frequentie van processor | 2407 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Minimum system power voorraad | 600 W |




