Acer Aspire XC-1785 I5426 (i5-14400-8GB DDR5-512GB SSD-W11H)
Op voorraad
VPN:
DT.BLSEH.007
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 106 stuks bij leveranciers
€ 669,00
| Productgroep | PC's |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Desktop PC's |
| EAN | 4711474113283 |
| Merk | Acer |
| Categorie | Met besturingssysteem |
| Subcategorie | Merkcomputer |
| VPN | DT.BLSEH.007 |
| Type behuizing | SFF |
| Kleur van het product | Zwart |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-14400 |
| Frequentie van processor | 2,5 GHz |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Type product | PC |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Netvoeding | 180 W |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 295 mm |




