Dell 27 Plus 4K monitor - S2725QS
Op voorraad
VPN:
DELL-S2725QS
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 64 stuks bij leveranciers
€ 339,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 5397184962350 |
| Merk | Dell |
| Categorie | 25 tot 28 inch |
| VPN | DELL-S2725QS |
| Markt positionering | Kantoor |
| Kleur van het product | Zilver |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Responstijd | 8 ms |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 24,6 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 37 kWu |




