LG 27G610A-B.AEUQ (27"-QHD-IPS-1ms-HDMI/DPP-200Hz)
Op voorraad
VPN:
27G610A-B.AEUQ
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 72 stuks bij leveranciers
€ 194,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8806096597187 |
| Merk | LG |
| Categorie | 25 tot 28 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | 27G610A-B.AEUQ |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Soort paneel | IPS |
| Responstijd | 1 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| AMD FreeSync | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 20 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 29 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |




