ACER ASPIRE C24-B I5428 BE
Op voorraad
VPN:
DQ.BRREH.003
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 56 stuks bij leveranciers
€ 799,00
| Productgroep | PC's |
|---|---|
| Hoofdcategorie | All-In-One PC's |
| EAN | 4711474733023 |
| Merk | Acer |
| VPN | DQ.BRREH.003 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 120U |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |




