Digitus Mini Desktop PC Bracket
Op voorraad
VPN:
DA-90360
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 203 stuks bij leveranciers
€ 14,99
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 4016032423805 |
| Merk | Digitus |
| Categorie | Beeldscherm toebehoren |
| Subcategorie | Beugels en steunen |
| VPN | DA-90360 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |




