Eaton Ellipse ECO 650 USB FR
€ 155,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Energie |
| EAN | 3553340620713 |
| Merk | Eaton |
| Categorie | UPS / UPS batterijen |
| VPN | EL650USBFR |
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| UPS-topologie | Stand-by (Offline) |
| Output power capacity | 0,65 kVA |
| Uitgangsvermogen | 400 W |
| Ingang operation voltage (min) | 161 V |
| Ingang operation voltage (max) | 284 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |




