HP 90W Smart AC Adapter
Op voorraad
VPN:
W5D55AA#ABB
1 stuk in voorraad bij Codima Gent - 85 stuks bij leveranciers
€ 49,95
| Productgroep | Laptops |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Toebehoren |
| EAN | 0889899460573 |
| Merk | HP |
| Categorie | Laders |
| Subcategorie | Specifiek laptop |
| VPN | W5D55AA#ABB |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsvermogen | 90 W |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |




