Kingston 512MB SO-DIMM 400MHz DDR
Op voorraad
VPN:
KVR400X64SC3A/512
1 stuk in voorraad bij Codima Gent - 0 stuks bij leveranciers
Actieprijs
€ 14,95
Standaardprijs
€ 29,95
| Productgroep | Onderdelen |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Geheugen |
| Merk | Kingston |
| Categorie | Laptop |
| VPN | KVR400X64SC3A/512 |
| Intern geheugen | 0,5 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 0.5 GB |
| Intern geheugentype | DDR |
| Geheugen form factor | 200-pin SO-DIMM |




