MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G VENTUS 2X OC PLUS
Op voorraad
VPN:
V536-001R
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 900 stuks bij leveranciers
€ 447,00
| Productgroep | Onderdelen |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Grafische Kaarten |
| EAN | 4711377338868 |
| Merk | MSI |
| Categorie | NVIDIA GeForce |
| VPN | V536-001R |
| Type koeling | Actief |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Soort aansluiting | PCI Express x16 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Minimum system power voorraad | 600 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 180 W |




