NewStar FPMA-D1330WHITE flat screen desk mount -30" white
Op voorraad
VPN:
FPMA-D1330WHITE
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 4 stuks bij leveranciers
€ 91,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8717371444464 |
| Merk | NewStar |
| Categorie | Beeldscherm toebehoren |
| Subcategorie | Beugels en steunen |
| VPN | FPMA-D1330WHITE |
| Kleur van het product | Wit |
| Maximale gewichtscapaciteit | 9 kg |
| Maximale schermgrootte | 76,2 cm (30") |
| Montagewijze | Bureau |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |




