NewStar FPMA-D825 Bureausteun - 10-26cm Zwart
€ 101,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8717371443474 |
| Merk | NewStar |
| Categorie | Beeldscherm toebehoren |
| Subcategorie | Scherm verhogen |
| VPN | FPMA-D825BLACK |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 10 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Maximale schermgrootte | 68,6 cm (27") |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |




