NewStar FPMA-W960 LCD/LED/TFT Wall Mount tot 47 Inch (3punt)
Op voorraad
VPN:
FPMA-W960
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 2 stuks bij leveranciers
€ 95,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8717371442736 |
| Merk | NewStar |
| Categorie | Beeldscherm toebehoren |
| Subcategorie | Beugels en steunen |
| VPN | FPMA-W960 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Maximale schermgrootte | 132,1 cm (52") |
| Montagewijze | Muur |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |




