NewStar FPMAD890BLACK Flatscreen Bureausteun - 36-54cm Zwart
Op voorraad
VPN:
FPMA-D890BLACK
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 16 stuks bij leveranciers
€ 59,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8717371446215 |
| Merk | NewStar |
| Categorie | Beeldscherm toebehoren |
| Subcategorie | Scherm verhogen |
| VPN | FPMA-D890BLACK |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale gewichtscapaciteit | 6 kg |
| Maximale schermgrootte | 76,2 cm (30") |
| Montagewijze | Bureau |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |




