Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart
Op voorraad
VPN:
27E1N1800A/00
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 108 stuks bij leveranciers
€ 195,00
4K-monitor met ongelofelijk scherp beeld. Het IPS-scherm en de HDR-visuals maken dit de ideale monitor voor alle denkbare taken.
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| Merk | Philips |
| Categorie | 25 tot 28 inch |
| VPN | 27E1N1800A/00 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Responstijd | 4 ms |
| AMD FreeSync | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Stroomverbruik (typisch) | 27,24 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |




