Philips 32M2N8900 (32" 4K QD-OLED-0,03ms-DPP/HDMI-240Hz)
Op voorraad
VPN:
32M2N8900/00
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 53 stuks bij leveranciers
€ 899,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8712581806347 |
| Merk | Philips |
| Categorie | > 28 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | 32M2N8900/00 |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | QD-OLED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1500000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Responstijd | 0,03 ms |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 55 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 130,9 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 60 kWu |




