Philips 34M2C5501A (34" UWQHD VA-1ms-DPP/HDMI-180Hz)
Op voorraad
VPN:
34M2C5501A/00
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 22 stuks bij leveranciers
€ 349,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8721038002225 |
| Merk | Philips |
| Categorie | > 28 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | 34M2C5501A/00 |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Wide Quad HD |
| Soort paneel | Fast VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Responstijd | 1 ms |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 47,8 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 72 kWu |




