Philips Evnia 24M2N3200S/00 computer monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
€ 149,00
Game met ultieme precisie en een snelheid van 180 Hz op deze Fast IPS-monitor. Met de scherpe HDR-beeldkwaliteit en Full HD-resolutie garandeert deze monitor een uitstekende algehele game-ervaring.
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8712581805838 |
| Merk | Philips |
| Categorie | 22 tot 24 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | 24M2N3200S/00 |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| Responstijd | 1 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 18,7 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |




