Philips Evnia 8000 49M2C8900L/00 computer monitor 124,2 cm (48.9") 5120 x 1440 Pixels Dual QHD QD-OLED Wit
Op voorraad
VPN:
49M2C8900L/00
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 16 stuks bij leveranciers
€ 899,00
Wilt u echt luxe gamen ervaren met het kleurrijke QD OLED-scherm en ongelooflijke DisplayHDR van deze monitor? Met TrueBlack 400-certificering en een krachtig DTS-geluid? speakers. Deze monitor geeft u een onvergetelijke game-ervaring.
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Beeldschermen |
| EAN | 8712581803926 |
| Merk | Philips |
| Categorie | > 28 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | 49M2C8900L/00 |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldschermdiagonaal | 124,2 cm (48.9") |
| Resolutie | 5120 x 1440 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 32:9 |
| Display technologie | QD-OLED |
| HD type | Dual QHD |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Responstijd | 0,03 ms |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 65 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 156,5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 85 kWu |




