Samsung NP750XGJ-KG5BE (15,6" FHD-i5-1335U-16GB-512GB-Intel)
Op voorraad
VPN:
NP750XGJ-KG5BE
8 stuks in voorraad bij Codima Gent - 1107 stuks bij leveranciers
€ 749,00
| Productgroep | Laptops |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Laptop |
| EAN | 8806095677514 |
| Merk | Samsung |
| Categorie | 15 tot 16 inch |
| VPN | NP750XGJ-KG5BE |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-1335U |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 54 Wh |
| Gewicht | 1,55 kg |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |




