Seagate Basic 1TB USB 3.0 2.5" Silver
Op voorraad
VPN:
STJL1000400
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 157 stuks bij leveranciers
€ 90,00
| Productgroep | Opslag |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Externe Harde Schijven |
| EAN | 3660619407491 |
| Merk | Seagate |
| Categorie | Externe HDD 2.5" |
| Subcategorie | USB 3.0 type A |
| VPN | STJL1000400 |
| HDD omvang | 2.5" |
| HDD capaciteit | 1 TB |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Zilver |
| Gewicht | 170 g |




