Western Digital My Book 6TB USB 3.0 3.5" Black
Op voorraad
VPN:
WDBBGB0060HBK-EESN
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 10 stuks bij leveranciers
€ 205,00
| Productgroep | Opslag |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Externe Harde Schijven |
| EAN | 0718037850689 |
| Merk | Western Digital |
| Categorie | Externe HDD 3.5" |
| Subcategorie | USB 3.0 type A |
| VPN | WDBBGB0060HBK-EESN |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD capaciteit | 6 TB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB-connector | Micro-USB B |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 1,05 kg |




