Western Digital My Passport 1TB USB 3.2 2,5" Black
Op voorraad
VPN:
WDBYVG0010BBK-WESN
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 27 stuks bij leveranciers
€ 102,00
| Productgroep | Opslag |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Externe Harde Schijven |
| EAN | 0718037869469 |
| Merk | Western Digital |
| Categorie | Externe HDD 2.5" |
| Subcategorie | USB 3.2 gen 1 type A |
| VPN | WDBYVG0010BBK-WESN |
| HDD omvang | 2.5" |
| HDD capaciteit | 1 TB |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Busgevoed | USB |
| Gewicht | 120 g |




