APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, 3x IEC Outlets
€ 84,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Energie |
| EAN | 0731304307365 |
| Merk | APC |
| Categorie | UPS / UPS batterijen |
| VPN | BX500CI |
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 0,5 kVA |
| Uitgangsvermogen | 300 W |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Golfvorm | Sinus |




