APC Back-UPS CS 650VA, 230V, 4x IEC Outlets
Op voorraad
VPN:
BK650EI
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 6 stuks bij leveranciers
€ 205,00
| Productgroep | Randapparatuur |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Energie |
| EAN | 00OUTBK650EI |
| Merk | APC |
| Categorie | UPS / UPS batterijen |
| VPN | BK650EI |
| Vormfactor | Tower |
| Kleur van het product | Beige |
| UPS-topologie | Stand-by (Offline) |
| Output power capacity | 0,65 kVA |
| Uitgangsvermogen | 400 W |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Ingang operation voltage (max) | 286 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Golfvorm | Sinus |




