- Home
- Laptops
- Laptops
- 15 tot 16 inch
- ASUS G614JIR-N4050W (16"-i9-14900HX-16GB-1TB SSD-RTX 4070)
ASUS G614JIR-N4050W (16"-i9-14900HX-16GB-1TB SSD-RTX 4070)
Op voorraad
VPN:
90NR0IG5-M002J0
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 13 stuks bij leveranciers
Dit product kan 4 tot 5 werkdagen na jouw bestelling geleverd worden
€ 2.199,00
| Productgroep | Laptops |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Laptop |
| EAN | 4711387365793 |
| Merk | ASUS |
| Categorie | 15 tot 16 inch |
| Subcategorie | Gaming |
| VPN | 90NR0IG5-M002J0 |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i9 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | i9-14900HX |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Batterijcapaciteit | 90 Wh |
| Gewicht | 2,5 kg |
Gerelateerde producten
Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of




