Gigabyte GeForce RTX 5070 WINDFORCE SFF 12G
€ 697,00
| Productgroep | Onderdelen |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Grafische Kaarten |
| EAN | 4719331356132 |
| Merk | Gigabyte |
| Categorie | NVIDIA GeForce |
| VPN | GV-N5070WF3-12GD |
| Type koeling | Actief |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5070 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Frequentie van processor | 2512 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Grafische geheugen | 12 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 192 Bit |
| Soort aansluiting | PCI Express x16 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12.0 |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nee |
| Minimum system power voorraad | 750 W |




