INNO3D GEFORCE RTX 5070 TWIN X2
Op voorraad
SKU
38809
0 stuks in voorraad bij Codima Gent - 41 stuks bij leveranciers
€ 690,00
| Productgroep | Onderdelen |
|---|---|
| Hoofdcategorie | Grafische Kaarten |
| EAN | 8886307700346 |
| Merk | inno3D |
| Categorie | NVIDIA GeForce |
| VPN | N50702-12D7-195064N |
| Type koeling | Actief |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5070 |
| CUDA | Ja |
| Frequentie van processor | 2325 MHz |
| Grafische geheugen | 12 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 192 Bit |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nee |
| Minimum system power voorraad | 650 W |




